Groepsindeling schooljaar 2021/2022


Dit schooljaar zijn de kinderen verdeeld over 15 groepen. De groepsindeling met de daarbij behorende leerkracht(en), vindt u hieronder.

Instroomgroep:       Ilse Nagel (leerkracht in opleiding)
(groep start in jan.) Ria Veenstra (leerkracht)

Groep 1A/2A:    Josina Vrijburg (leerkracht)
                            Monique van der Vegte (onderwijsassistente)

Groep 1B/2B:   Andrea Botic-Batista (leerkracht)
                           Willeke Timmerman (leerkracht)
                           Gieni Schut-Bruins (onderwijsassistente)

Groep 1C/2C:   Danique Thalen (leerkracht)
                           Ria Veenstra (leerkracht)
                           Inge Mulder-van Brussel (onderwijsassistente)

Groep 3A:         Anita Coers (leerkracht)
                           Inge Mulder-van Brussel (onderwijsassistente)

Groep 3B:         Ilona Duiveman (leerkracht)
                           Willeke Timmerman (leerkracht)
                           Inge Mulder-van Brussel (onderwijsassistente)

Groep 4A:         Wendy de Koning (leerkracht)
                           Inge Mulder- van Brussel (onderwijsassistente)

Groep 4B:         Esmee van Welsem (leerkracht)
                           Merve Irmak (leerkracht in opleiding)
                           Gienie Schut- Bruins (onderwijsassistente)

Groep 5A:        Ruben Wetzels (leerkracht in opleiding)
                          Kristy van Wijk (leerkracht)
                          Monique van der Vegte (onderwijsassistente)

Groep 5B:        Mariëlle Klein Woolthuis (leerkracht)
                          Merve Irmak (leerkracht in opleiding)
                          Monique van der Vegte (onderwijsassistente) 

Groep 6A:        Ina Schipper (leerkracht)
                          Marjolein Bruggeman (leerkracht)
                          Rilana Souhuwat (onderwijsassistente)

Groep 6B:        Seryna van Langevelde (leerkracht)
                          Rilana Souhuwat (onderwijsassistente)

groep 7A:         Robin van Munster (leerkracht)
                          Rilana Souhuwat (onderwijsassistente)

groep 7B:         Heidi Goedvriend- Heeres (leerkracht)
                          Rilana Souhuwat (onderwijsassistente)

Groep 8:          Kika Meijers (leerkracht)
                         Henrieke Preuter (leerkracht) 
                         Rilana Souhuwat (onderwijsassistente)